Утас

Утас

7011 9498

ЭЕШ лавлах

ЭЕШ лавлах

7575 9498

И-мэйл

И-мэйл

info@eec.mn

ЭЛСЭЛТИЙН ЕРӨНХИЙ ШАЛГАЛТЫН ТАЛААРХ ЗӨВЛӨГӨӨ МЭДЭЭЛЭЛ ӨГЧ БАЙНА

eec.mn2017-02-08

Элсэлтийн ерөнхий шалгалтын талаарх зөвлөгөө мэдээлэл өгч байна

            2017 оны ЭЕШ-ийн бүртгэл 2 сарын 1-ээс эхэлсэн билээ. Үүнтэй холбогдуулан ЭЕШ-ын бүртгэл болон зохион байгуулалтын талаарх сургалтыг Боловсролын үнэлгээний төвийн мэргэжилтнүүд нийслэлийн бүх ерөнхий боловсролын сургуулиуд болон зарим аймгийн ерөнхий боловсролын сургуулийн  багш болон сурагчидтай уулзаж, заавар зөвлөмж өгч ажиллаж  байна.

Чингэлтэй дүүргийн ЕБС-иудын 12 дугаар анги төгсөгчидтэй БҮТ-с зохион байгуулах  уулзалтын хуваарь

2017 оны 01 сарын 30 өдөр

Сургууль Сар өдөр Цаг Хариуцах албан тушаалтан
1 5-р сургууль 2017.01.31 12.30 цаг Д.Баттогтох
2 17-р сургууль 2017.02.03 12.30 цаг Б.Өнөржаргал
3 23-р сургууль 2017.02.01 12.30 цаг Л.Цэрэнханд
4 24-р сургууль 2017.02.01 13.00 цаг Ц.Баттулга
5 37-р сургууль 2017.02.07 14.30 цаг А.Цогтгэрэл
6 39-р сургууль 2017.02.02 12.30 цаг Д.Түмэнжаргал
7 49-р сургууль 2017.02.06 14.30 цаг П.Өлзийхишиг
8 50-р сургууль 2017.01.31 14.30 цаг О.Бөхчулуун
9 57-р сургууль 2017.02.02 14.30 цаг Г.Цолмон
10 61-р сургууль 2017.02.03 14.30 цаг С.Уранцэцэг
11 72-р сургууль 2017.02.06 12.30 цаг Э.Энхчимэг
12 117-р сургууль 2017.02.07 12.30 цаг Г.Сэр-Од
13 112-р сургууль, Бадмаараг, Төрийн бус өмчийн сургууль 2017.02.08 14.00 цаг А.Жанлав /Тоолол сургууль/

СХДүүргийн ЕБС-иудын 12 дугаар анги төгсөгчидтэй БҮТ-с зохион байгуулах  уулзалтын хуваарь

2017 оны 01 сарын  30 өдөр

Сургууль Сар өдөр Цаг Хариуцах албан тушаалтан Албан тушаал Сургуулийн байршил
1 9 2017.02.07 14,00 цаг А.Батжаргал захирал 6-р хороо Ханы материал
12 2017.02.08 09:00 цаг Д.Наранцацралт захирал 18-р хороо  5 шар
62, Онон, Гэрэлт Ирээдүй, 2017.02.07 10,00 цаг Ш.Сарантуяа захирал 21-р хороолол
2 42, 65, 2017.02.07 12,00 цаг Ч.Хишигмаа захирал Толгойт
3  124, 104, 2017.02.08 13,00 цаг Х.Чулуунбаатар захирал 24-р хороо
67 2017.02.08 11,00 цаг Ч.Алтансүх захирал 8-р хороо
4 105, 76, Чандмань, 2017.02.08 15,00 цаг Х.Баяржаргал захирал 9-р хороо
5 74, 121 2017.02.09 14,00 цаг Б.Оюунцэцэг захирал 361 гарам
6 106,123, 122 2017.02.07 16,00 цаг Х.Мөнхцоож захирал 1-р хороо
107 2017.02.09 10,00 цаг Ш.Цэрэннадмид захирал 1-р хороо
7 ИЦС 2017.02.10 12, 00 цаг Г.Цагаанцоож Ерөнхий захирал 15-р хороо
8 ИЦС 2017.02.10 14,00 цаг Г.Цагаанцоож Ерөнхий захирал 15-р хороо

Сүхбаатар дүүргийн ЕБС-иудын 12 дугаар анги төгсөгчидтэй БҮТ-с зохион байгуулах сургалт- уулзалтын  шинэ хуваарь

2017 оны 01 сарын 26- ны өдөр

Сургууль Сар өдөр Цаг Хариуцах албан тушаалтан Албан тушаал Сургуулийн байршил
1 35-р сургууль 1 сарын 31 10.30-12.30 /1/ Д.Нямдаваа сургалтын менежер СБД.6- буудал / нэг хашаанд/
2 АЗЭС 1 сарын 31 Ш.Нямдаваа сургалтын менежер
3 Эрдмийн хөтөч-58 1 сарын 31 13.10-15.10 /2/ Ч.Энхтайван сургалтын менежер СБД.15-р хороо
4 НТБТөв 1сарын 31 13.00-15.00  /1/ Л.Алтанхишиг сургалтын менежер СБД.18-р хороо / нэг хашаанд/
5 71-р сургууль 1 сарын 31 С.Нямгэрэл сургалтын менежер
6 Шинэ-Үе сургууль 2 сарын 1 14.00-16.00 /1/ О.Идэрсайхан сургалтын менежер Үй цай сургууль дээр / МУБИС-ийн боловсрол судлалын сургуулийн ард / 8-р хороо/
7 МУБИС /АС/ 2 сарын 1 Ө. Баярмаа сургалтын менежер
8 Үй цай 2 сарын 1 Д.Должинсүрэн сургалтын менежер
9 Хобби 2 сарын 1 13.00-15.00 /2/ Л.Лхагвасүрэн сургалтын менежер Хобби сургууль дээр / 8-р хороо/
10 Шинэ зууны удирдагч 2 сарын 1 Б.Баянжаргал сургалтын менежер
11 БТСДС 2 сарын 1 Ц.Цогзолмаа сургалтын менежер
12 Ес эрдэм 2 сарын 1 Э.Энхдэлгэр сургалтын менежер
13        Кингс  Кидс 2 сарын 2 13.00-15.00 /1/ И.Цэцэгмаа сургалтын менежер СБД.10-р хорр Ардын эрх сонины ард 3-р сургууль дээр
14 3-р сургууль Д.Дашлхам сургалтын менежер
15 Оч 2 сарын 2 13.00-15.00 /2/ Д.Оюунчимэг сургалтын менежер 2-р сургууль /7-р хороо/
16 2-р сургууль Н.Чулуун сургалтын менежер
17 Галакси 2 сарын 9 13.00-15.00 /1/ О.Нандинцэцэг сургалтын менежер СБД.9р хороо  4-р сургууль
18 4-р сургууль Д.Долгорсүрэн сургалтын менежер
19 Ертөнц 2 сарын 9 14.00-16.00 /2/ Д.Ариунаа сургалтын менежер 16-р сургууль СБД.10-р хороо Цагдаагийн гудамж
20 16-р сургууль Н.Бат-Энх сургалтын менежер
21 29 -р сургууль 2 сарын 10 12.00-14.00 /1/ Д.Алимаа сургалтын менежер 116-р сургууль   СБД.11-р хороо
22 116-р сургууль Э.Нүрзэд сургалтын менежер
23 эрдэм төгс 2сарын  10 14.00-16.00 /2/ Ц.Алтанцэцэг сургалтын менежер Д.Оюун-Эрдэнэ  / 100 айл/
24 Гёте Д.Жавзмаа сургалтын менежер
25 Найрамдал Д.Оюун-Эрдэнэ сургалтын менежер
26 УБ элит сургууль 2  сарын 3 13.00-15.00  /1/ Д.Салих сургалтын менежер 1-р сургууль /1-р хороо/
27 1-р сургууль  2  сарын 3 Б.Эрдэнэбат сургалтын менежер
28 6-р сургууль 2 сарын 3 13.00-15.00 /2/ Б.Уранбилэг сургалтын менежер Тээврийн товчооны ард / хуучин/
29 11-р сургууль 2 сарын 3 15.30-17.30  /1/ Б.Хишигбаяр сургалтын менежер 5р хороо Партизаны гудамж / УБ их дэлгүүр/
30 Сант сургууль 2 сарын 3 15.00-17.00/2/ Д.Майцацрал сургалтын менежер Чингэсийн өргөн чөлөө / Циркийн зүүн урд/
31 31-р сургууль Г.Бум*Эрдэнэ сургалтын менежер
32 45-р сургууль 2 сарын 6 13.00-15.00  /1/ Ц.Эрдэнэчимэг сургалтын менежер ” Хүүхдийн 100″ /5-р хороо/
33 ӨЗБЛАСургууль 2 сарын  6 13.00-15.00 /2/ Г.Энхтогоо сургалтын менежер 1-р сургуулийн зүүн урд
БЭЛАС 2 сарын  7 13.00-15.00  /1/ Д.Оюунгэрэл нийгмийн ажилтан БЭЛАС
ШУТАС 2 сарын 7 14.00-16.00  /2/ А.Мөнхтуяа сургалтын менежер ШУТАС
34 МОХСургууль 2 сарын 8 14.00 -16.00  /1/ Л.Тунгалаг нийгмийн ажилтан МОХС-3-р сургууль
37 КБК 2 сарын 8 14.00-16.00  /2/ Ж.Дуламсүрэн сургалтын менежер КБК
38 Коосэн Э.Сэргэлэн сургалтын менежер
39 Оюуны тулга Л.Бямбачимэг сургалтын менежер
40 Хөгжлийн гүүр Г.Уугансүрэн сургалтын менежер

Хан-уул  дүүргийн ЕБС-иудын 12 дугаар анги төгсөгчидтэй БҮТ-с зохион байгуулах сургалтын хуваарь

2017 оны 01-р сарын 30

Сургууль Сар өдөр Цаг Хариуцах албан тушаалтан Албан тушаал Сургуулийн байршил
1 БУЦС II/03 9:20-10:20 Н.Бямбацогт Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 16  дугаар хороо нисэх
2 10-р сургууль II/03 10:40-11:40 Г.Тулга Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 12 дугаар хороо Био комбинат
3 15-р сургууль I/30 11:00-12:00 Мягмарчулуун Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 2 дугаар хороо
4 18-р сургууль I/30 12:30-13:30 Дуламсүрэн Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 3 дугаар хороо
5 26-р сургууль II/03 12:00-13:00 Цэцэнчимэг Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 13-р хороо Шувуун фабрикт
6 32-р сургууль I/30 11:00-12:00 С.Наранзул Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 11-р  хороо Зайсанд /15 дугаар сургууль дээр хичээлдэг./
7 34-р сургууль II/02 8:00-9:00 Т.Сэрээтэр Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 4-р хороо Яармагт
8 41-р сургууль II/02 9:30-10:30 Өлзийсайхан Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 5-р хороо Яармагт
9 52-р сургууль I/30 9:30-10:30 Д.Уранцэцэг Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 2-р хороо 120 мянгат
10 59-р сургууль II/03 13:20-14:20 Хоролгарав Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 14-р хороо Өлзийт хороолол
11 60-р сургууль II/02 11:00-12:00 Т.Алтантунгалаг Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 7-дугаар хороо
12 75-р сургууль I/30 8:00-9:00 Н.Отгонбаатар Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 2-р хороо АПУ-гийн эсрэг талд
13 114-р сургууль II/03 8:00-9:00 Я.Оюунжаргал Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 9-р хороо,Нисэхийн эцэст
14 115-р сургууль I/31 8:00-9:00 С.Дэжидсүрэн Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 15-р хороо Зайсанд
15 118-р сургууль II/02 12:30-13:30 Хандмаа Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 8-р хороо
16 Орхон-Хасу дунд сургууль II/01 8:00-9:00 Сүнжидмаа Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 3-р хороо ЗДТГ-ын зүүн талд
17 Орчлон  сургууль I/31 9:30-10:30 Болормаа Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 15-р хороо Олимп хотхон
18 Оном сургууль II/01 11:00-12:00 Дуламсүрэн Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 2-р хороо – Аварга сургуулийн хажууд
19 Аварга сургууль II/01 12:30-13:30 Бат-Амгалан Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 2-р хороо Гутлын үйлдвэр
20 Монгол оюун 21-р зуун I/31 11:00-12:00 Балжинням Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 11-р хороо Маршал таун
21 Сакура сургууль I/31 12:30-13:30 Отгонпүрэв Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг, 11-р хороо river garden
22 Технологийн ахлах сургууль II/01 9:30-10:30 Оюунсүрэн Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 2-р хороо
23 Монгол тэмүүлэл I/31 8:00-9:00 Алтанцэцэг Сургалтын менежер Хан-Уул дүүрэг 15-р хороо – 115 дугаар сургуулийн 3-р давхарт

Баянзүрх дүүргийн  ЕБС-иудын 12 дугаар анги төгсөгчидтэй БҮТ-с зохион байгуулах  уулзалтын хуваарь

2017 оны 01 сарын30 өдөр

Сургууль Сар өдөр Цаг Хариуцах албан тушаалтан Албан тушаал Сургуулийн байршил
1 АЦС 01 /II    өөрийн урлаг зааланд 9.00 Ч.Наранцэцэг Сургалтын менежер Амгалангийн эцсийн буудал, Ботаник
2 БЗЦС 02/II   өөрийн урлаг зааланд 11.00 Д.Тунгалаг Сургалтын менежер Улаанхуарангийн эцсээс урагш
3 ШЦС 02/II   өөрийн урлаг зааланд 9.00 Т.Амарсайхан Сургалтын менежер Монгол кино үйлдвэрийн хойно
4 14-р Сургууль 06/II    92-р сургуулийн урлаг зааланд 13.00 Н.Пүрэвсүрэн Сургалтын менежер Шархад, Эрдэнэ толгой
5 21-р сургууль 03/II өөрийн  сургуулийн урлаг зааланд 09.00 Ц.Цэрэндорж Сургалтын менежер БҮТ-ийн зүүн  урд
6 33-р Сургууль 06/II     өөрийн урлаг зааланд 09.00 Б. Дөл Сургалтын менежер Сансарын тойрог, тунелийн дээр
7 44-р Сургууль 02/II    өөрийн урлаг зааланд 15.00 Бямбасүрэн Сургалтын менежер Улаанхуаран
8 48-р Сургууль 06/II     өөрийн урлаг зааланд 11.00 С.Гэрэлмаа Сургалтын менежер Сансарын колонк, тунелийн баруун хойно
9 53-р сургууль 02/II    өөрийн урлаг зааланд 13.00 Д.Даваарэнцэн Сургалтын менежер Улаанхуаран
10 55-р сургууль 02/II     Баянзүрх ЦС-ийн зааланд 11.00 Баатарсүрэн Сургалтын менежер БЗД-ийн урд
11 79-р сургууль 06/II   92-р сургуулийн урлаг зааланд 13.00 Б.Батцэцэг Сургалтын менежер Шархадны эцсийн буудал
12 84-р сургууль 03/II    өөрийн урлаг зааланд 11.00 Ё.Лхагвацэрэн Сургалтын менежер 13-р хороолол
13 85-р сургууль 01/II     өөрийн урлаг зааланд 15.00 Х.Болортуяа Сургалтын менежер 20-р хороо, гачуурт тосгон
14 87-р сургууль 01/II     өөрийн байранд 11.00 Г.Туул Сургалтын менежер Улиастайн эцсийн буудал
15 88-р сургууль 06/II     өөрийн байранд 15.00 С.Болор Сургалтын менежер Хонхор тосгон
16 92-р сургууль 06/II     92-р сургуулийн урлаг зааланд 13.00 Я. Отгонбат Сургалтын менежер Шархад, Эрдэнэ толгой
17 97-р сургууль 03/II     өөрийн урлаг зааланд 15.00 Мянгамаа Сургалтын менежер КТМС-ийн урд
18 102-р сургууль 03/II    өөрийн урлаг зааланд 15.00 Ч.Наранцэцэг Сургалтын менежер Дарь-Эх 1-р буудал
19 111-р сургууль 03/II    84-р сургуулийн  урлаг зааланд 11.00 Т.Оюунбаяр Сургалтын менежер 13-р хороолол
20 120-р сургууль 01/II   85-р сургуулийн урлаг зааланд 15.00 Ц.Даваажаргал Сургалтын менежер Хужир булан
21 Арвис 03/II     Шинэ Монгол сургуулийн у/зааланд 13.00 H.Бадам Сургалтын менежер 13-р хороолол Баянзүрх захын урд
22 Билгүүн номч 07/II     Эрэл ESM сургуулийн урлаг зааланд 13.00 Ундармалцэцэг Сургалтын менежер Сансарын тойрог, тунелийн үйлчилгээний төвийн хойно
23 Их засаг 07/II     Эрэл ESM сургуулийн урлаг зааланд 13.00 Т.Амар Сургалтын менежер Чингис Соосэ сургуулийн хотхонд
24 Улаанбаатар Эмпати 01/II   өөрийн урлаг зааланд 13.00 Д.Ганбаатар Сургалтын менежер Амгалангийн эцсийн буудал, Ботаник
25 Оюунлаг 07/II     өөрийн  сургуулийн у/зааланд 15.00 Пагмасүрэн Сургалтын менежер 13-р хороолол 84-р сургуулийн хойно
26 Болор 03/II     Шинэ Монгол сургуулийн у/зааланд 13.00 Болор Сургалтын менежер БҮТ-ийн зүүн талд хуучин Нийгмийн даатгалын байр
27 Төгсдэлгэрэх 03/II     Шинэ Монгол сургуулийн у/зааланд 13.00 З. Отгончимэг Сургалтын менежер 13-р хороолол
28 Улаанбаатар дунд 07/II     өөрийн урлаг зааланд 09.00 А.Одгэрэл Сургалтын менежер 13-р хороолол
29 Плехановын лицей 07/II     өөрийн урлаг зааланд 11.00 Өлзийжаргал Сургалтын менежер Жуковын буудлын чанх урд
30 Хишиг 01/II   Улаанбаатар Эмпати  сургуулийн урлаг зааланд 13.00 Ц.Дархижав Сургалтын менежер Чулуун Овооны тойргийн зүүн хойно
31 Хөвгүүд 01/II     85-р сургуулийн урлаг зааланд 15.00 Дуламсүрэн Сургалтын менежер Хужир булан
32 Шинэ Монгол 03/II  өөрийн  сургуулийн у/зааланд 13.00 Г.Лхагвадорж Сургалтын менежер 13-р хороолол
33 Эрэл-ESM 07/II     өөрийн урлаг зааланд 13.00 Л.Шүрэнчимэг Сургалтын менежер Сансарын колонкийн баруун талд
34 Гэгээрэл х/төв 03/II  97-р сургуулийн  урлаг зааланд 15.00 Б.Ундармаа Сургалтын менежер 97-р сургуулийн урд
35 Шилдэг 03/II     Шинэ Монгол сургуулийн у/зааланд 13.00 Э.Мөнхзул Сургалтын менежер 13-р хорооллын замын уулзварын зүүн талд
36 Санхүү, эдийн засгийн сургууль 03/II    84-р сургуулийн  урлаг зааланд 11.00 Ё.Лхагвацэрэн Сургалтын менежер
37 Тэмүжин-Өрлөг 02/II    44-р сургуулийн  урлаг зааланд 15.00 Р.Энх-Амгалан Сургалтын менежер Хилийн цэргийн дээд сургуулийн хашаанд
38 Русский лицей 03/II  21-р сургуулийн урлаг зааланд 09.00 Хонгорзул Сургалтын менежер Жуковын буудал, Норжин худалдааны төвийн хойно
39 Итгэл 02/II   44-р сургуулийн  урлаг зааланд 15.00 Гэрэлмаа Сургалтын менежер Офицеруудын ордоны буудлын чанх урд

Баянгол дүүргийн ЕБС-иудын 12 дугаар анги төгсөгчидтэй БҮТ-с зохион байгуулах  уулзалтын хуваарь

Уулзалт 01-р сарын 30-ны өдрөөс 02-р сарын 01-ны хооронд болно.

Сургууль Сар өдөр Цаг Хариуцах албан тушаалтан Албан тушаал Сургуулийн байршил
1       13-р сургууль 2017.02.01 15–30 В.Норжинсүрэн сургалтын менежер БГД 13-р хороо Хасбаатарын гудамж
2       19-р сургууль 2017.02.02 13–30 Н.Лхагвасүрэн Сургалтын менежер БГД-ийн 20 р хороо 10 буудал Энхжин худалдааны төвийн замын эсрэг талд
3       20-р сургууль 2017.02.01 13–30 Г. Нарангэрэл сургалтын менежер БГД-ийн 4-р хороо, Төмөр замын Арктай шар байрны дунд
4       28-р  сургууль 02 сарын 06 10–00  Ц.Мягмаржав Сургалтын менежер БГД 11-р хороо 6-р бичил хорооллын хажууд
5       38-р сургууль 02 сарын 06 18–00  Ц.Тунгалаг сургалтын менежер БГД-17-р хороо 22-р сургуулийн байр
6       40-р сургууль 2017.02.07 10–00 Ж.Баттогтох Сургалтын менежер БГД 15-р хороо, 28-р сургуулийн замын урд талд
7       47-р сургууль 2017.02.02 16–00 Э.Даваадэмбэрэл Сургалтын менежер БГД, 19-р хороо Чингүнжавын гудамж Прадоксын ард
8       51-р сургууль 2017.02.03 10–00 Д.Энхжаргал Сургалтын менежер БГД-ийн 2-р хороо 25-р эмийн сангийн зүүн хойд талд
9       73-р сургууль 2017.02.03 14–00 С. Энхтуяа Сургалтын менежер 70-р сургуулийн хичээлийн байр
10       93-р сургууль 2017.02.03 12–00 С.Алимаа Сургалтын менежер БГД-ийн 8 хороо
11       113-р сургууль 02 сарын 08 14–00 Б.Содончимэг Сургалтын менежер БГД 10-р хороо Зүүн наран
12        Монгени 02 сарын 01 11–00 Х.Цэвэлмаа, Т.Эрдэнэчимэг Сургалтын менежер Баянгол дүүрэг 18-р хороо
13       Оюуны-Ундраа цогцолбор сургууль 2017.02.07 14–00 Ж.Лхагважав Сургалтын менежер БГД. 18 хороо
14       Сэтгэмж цогцолбор сургууль 02 сарын 08 9–00 Д.Энхтуяа сургалтын менежер БГД зурагтын ард
15       Эрдмийн-Ундраа цогцолбор сургууль 02 сарын 08 12–50  Т.Жаргалсайхан сургалтын менежер БГД 8 хороо
16       Эрдмийн өргөө цогцолбор сургууль 02 сарын 02 11–00 Ч.Аюурзана сургалтын менежер 10-р хороолол 6-р хороо
17       Шинэ Эрин 2017.02.03 16–00 И. Сайнгэрэл Сургалтын менежер БГД 4-р хороо 2-р хороолол Замчдын гудамж
18       Шинэ Эхлэл 2017.02.07 12–00 Н.Оюунгэрэл Сургалтын менежер БГД, 18-р хороо, Дилав хутагт Жамсранжавын гудамж
19       Гэгээрэл  сургалт авах сургууль/23/ 02 сарын 06 14–00 Ё.Энхбаяр Сургалтын менежер БГД- 3-р хороо Замчдын гудамж-86  Гранд плаза дэлгүүрийн эгц урагш
20       Оюуны төв сургууль /10/ Т.Насантогтох Сургалтын менежер БГД- 3-р хороо Замчдын гудамж-87
21       Эрдмийн ач сургууль /6/ А.Сүнжидмаа Сургалтын менежер БГД- 3-р хороо Замчдын гудамж-88
22       Абсолют элит ахлах сургууль /24/ Н.Мөнхболд Захирал БГД- 3-р хороо Замчдын гудамж-89
23       Эхлэл ахлах сургууль  /17/ 02 сарын 06 12–00 С.Мөнгөнцэцэг багш Баянгол дүүрэг 17-р хороо, баруун 4 замын баруун талд
24       Лидер сургууль  /25/ Д.Хорлоо Захирал Баянгол дүүрэг 17-р хороо, баруун 4 замын баруун талд
25       Хүслийн өргөө сургууль  /16/ Ц.Урангоо Сургалтын менежер Баянгол дүүрэг 12-р хороо бичил хороолол
     Оюуны нахиа /14/ Ц.Уламсайхан Сургалтын менежер Баянгол дүүрэг 17-р хороо Дизайнер төвийн байр
     Номч /14/ Сургалтын менежер Баянгол дүүрэг 2-р  51-р сургуулийн ард
26       Хүрээ тулга  /сургалт авах сургууль -21/ О.Доржготов Сургалтын менежер БГД 11-р хороо 28-р сургуулийн барруун урд
27       Гурван тамир  27 Ц.Энхтөр Анги удирдсан багш Баянгол дүүрэг 3-р хороо, Номин их дэлгүүрийн баруун талд
28       Технологийн ахлах сургууль /81/ сургалт       авах сургууль 2017.02.07 16–00 С.Гэрэлмаа Нийгмийн ажилтан БГД, 5-р хороо, 10-р хороолол, Техник Технологийн дээд сургуулийн ард
29       Номт наран сургууль /9/ 12а Ангийн багш  Д.Оюун с.менежер О.Гансүх МХУЗ-ын багш БГД 4-р хороо Төмөр замын эмнэлгийн баруун талд
30       Номун Далай НД сургууль /10/ Т.Оюунбилэг Захирал БГД 5-р хороо Номун далай сургуулийн байр
31       Радуга сургууль /22/ Ж.Энхжаргал Сургалтын менежер БГД 6-р хороо, 3-р эмнэлэгийн ард
32       Сэнлизэ сургууль /41/ Б.Эрдэнэбилэг Нийгмийн ажилтан БГД, 4-р хороо нарны зам, 16/4,

 

Налайх, Багахангай Дүүргийн ЕБС-иудын 12 дугаар анги төгсөгчидтэй БҮТ-с зохион байгуулах  уулзалтын хуваарь

2017.02.02

Сургууль Сар өдөр Цаг Хариуцах албан тушаалтан Утас Сургуулийн байршил
1 Налайх / Эрдмийн Оргил ЦС 2017.02.02 14:00 Алтанмөнх 88894100 Налайх дүүрэг
2 Багахангай 2017.02.02 16:30 Багахангай дүүрэг